15.12.2015

Kendime Yeni Bir 'BEN' Lazım


Merhaba herkese:) Uzun zaman oldu yazmayalı. Bir müddet hastalıklarla uğraştım, sonra ailemin yanına gittim derken telefonum bozuldu ama bundan sonra ' YETER ARTIK YAZMA! ' demeye hazır olun:) Belki hatırlayanlar vardır, geçen yıl o kadar coşkulu gel dedim ama çok haysiyetsiz, çok ahlaksız vede terbiyesiz çıktımı sana '2015'. Kendisine diyeceğim şu ki; Canım çok özür diliyorum, çok affedersin ama biran önce pılını pırtını toplayıp defolup gidebilebilir misin lütfen?:) Aslında gülerim ağlanacak halime iyi mi?


Hep ne diyordum ben; Mutlu olmak için çokça çabalamak gerek! Hah işte bende öyle yaptım ve dekorazon.com' dan mutluluk sebebimi seçerken epeyce çabaladım:) Açıkçası o kadar seçeneğin arasından karar vermek oldukça güçtü. Şimdilik yeni yıl cicilerim bunlar ama kafaya koyduğum ürünleri de en kısa sürede alacağım. Kuşlu çaydanlığım nasıl ama? Koliyi açar açmaz yüzümde şebek bir ifade belirdi. Gözümden kaçan dekorazon.com' da gördüm ben aldım sende al diyeceğiniz önerileriniz varsa paylaşın benimle de lütfen:) Malum seçenek çok.


Bak seni beklerken ne coşkulu, ne istekliyiz. Hadi sende göster kendini çok rica ediyorum:) Gününüz şaşırtıcı hatta hayret verici güzellikte geçsin ama öyle böyle değil.