6.07.2015

Pastel Ev Dekorasyonu - Pastel Home Decor

Pastel evler en sevdiklerim. Sanki huzur doluyor içime pastel dekore edilmiş evleri incelerken. İnceledikçe fikir edineyim diye biriktirdiğim fotoğraflardan birkaçını paylaşayım, hepimize fikir olsun istedim:) Genellikle bütün evlerin ortak özelliği koltuklarda çok fazla yastık kullanılması, hem rahat hem şık.
..........
My favorite pastel houses. It expires if peace is decorated in pastel houses examining the inside. I get an idea I survey all share some of the photos I saved all wanted to get the idea :) Generally, the common feature in all homes use a lot of seat cushion, both comfortable and stylish.

pastel home decor

Buradaki orta sehpa o kadar hoşuma gitti ki, renkleri ve küçük olması ayrı bir şirinlik katmış. Ne dersiniz marangozun yanında çırak olarak mı başlasam mı?:) Lambanın bakır olması çok enteresan, mesela bu tonlarda bir odam olsaydı bakır lamba kullanmak aklıma gelmezdi, itiraf edeyim:)
..........
I liked the coffee table so I went where, colors, and has added a different sweetness to be small. What do you say I did as an apprentice carpenter start? :) To be very interesting copper lamp, for example, the tone in a room I had never thought to use copper lamp, I admit :)

pastel home decor

Bu salonda en hoşuma giden pudra rengi ayna oldu. Çok büyük bir ayna olmasına rağmen salonda oldukça tamamlayıcı bir obje olmuş.
..........
I liked the color of the powder was in this hall mirror. Although a large mirror in the hall was quite complementary objects.

pastel home decor

Benim favori fotoğrafıma geldi sıra. Koyu renk koltuk kullanımı zor gelebilir birçoğumuza ama burada renkli yastıklar ve duvardaki objelerle ne kadar şık durmuş. Orta sehpa ile birlikte tabureleri kullanmak çok şirin bir hava katmış. Bu fotoğraftan çok proje çıkar bana:)  
..........
My favorite picture of my order arrived. Dark seat can be difficult to use, but most of us have stopped here how chic with colorful pillows and objects on the wall. Use an air very cute coffee table with stools fold. Project interests me a lot of this photo :)

pastel home decor

Umarım sizin içinde fikir olur ve umarım sizde benim kadar sevmişsinizdir, ben bu evleri çok sevdim:) Mutlu bir hafta beklesin bizi, çok mutlu.
..........
I hope you will all agree, and I hope in you as much as I've loved, I loved this home for a week:) Wish you have a nice week.
12 yorum:

 1. Cok güzel resimler. Icim acildi sabah sabah...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten çok güzeller:) Ne güzel gün böyle aydınlık geçsin.

   Sil
 2. Gerçekten huzuru simgeleyen renkler ve tasarımlar..:) Pastel renkleri giyimden makyaja her alanda severim..Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende çok severim. Elimden gelse baştan sona heryeri pastel renklerle donatabilim:) Bendende sevgiler. Mutlu bir hafta beklesin sizi:)

   Sil
 3. Pastel renkli dekorasyonu ben de seviyorum ama başkasında. Evde bir- iki kırlent ve obje dışında istemiyorum, sanki Barbie bebeğin evi oluverecekmiş gibi geliyor bana...
  Bu seçimler çok güzel benim için seyirlik , o kadar !

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zaten dekorasyon kişiye özel olmalı, insan kendini nasıl rahst ve mutlu hissediyorsa öyle yaşamalı, öyle donatmalı evini. Maalesef her gördüğünü ve beğendiğini evine uygulayanlarda tutmuyor zaten çünkü ruhu o değil. Senin gibi özgün evleri bulmak çok güç genellikle kooyala yapıştır evler çoğunlukta. Ben beğendiğim bir uygulamayı evimde farklılaştırıp uygulamayı uygun görüyorum. Evler ve içindeki yaşam da çok önemli. Aslında en önemlisi evinde mutlu olmak belki de:)

   Sil
 4. O tabureyi,sehpaları, lambayı bende çok beğendim ayrıca dediğin gibi o ruhu hissetmek sevmek lazım yoksa farklı kombinasyonlarla çok sırıtabiliyor bence sende pastel renkleri en iyi kullananlardan birisin mutfağına Elisin odasına bayılıyorum çok öpüyorum pasteldaşım:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen tatlım bende bittim hepsine, tam bizlik:)) Canım benim be mutlu ettin beni çok ama çok teşekkür ederim. Senin evin senin huzurun demek biliyorsun tarzını çok beğeniyorum. En kocamanından öperim pasteldaşım:)) Sevdim bunu:)

   Sil
 5. bende aynı fikirdeyim pastel ağırlıklı fotoğraflara baktıkça içim açılıyor :)bu tonlarla evlerino kasvetli havası yok oluveriyor :)

  Süslü Püslü bloğuma beklerim ziyaret ederseniz çok mutlu olurum :):)
  sevgiler
  http://suslupuslublog.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle katılıyorum, açık tonlar her zaman ferah ve iç açıcı oluyor:)
   Sayfanızı takibe aldım ilk fırsatta ayrıntılı inceleyeceğim. Ziyaretiniz için çok teşekkürler:)
   Sevgiler.

   Sil
 6. Merhaba ,
  Blog keşif etkinliğinden geldim :)
  Sizi takibe aldım, bende bloguma beklerim ..
  http://yagmur-serhats.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba;
   Hoşgeldiniz, takibe aldım sayfanızı.
   Sevgiler...

   Sil