17.06.2015

Biri Pozlama mı Dedi?

dekorasyon önerileri


dekorasyon önerileri

dekorasyon önerileri

Daha önce bahsetmiştim fotoğraflarımı eşimin telefonuyla çekiyorum diye. Tabi zor oluyor yazı için hafta sonunu bekle, onun işi varsa veya şehir dışındaysa yandın falan neyse özel mevzulara çok girmeyeyim:) Aklıma eski olduğu için elime hiç almadığım evde yatan Canon Shot s3 is geldi, onu tamir ettirdim ve dün geceden beri manyak gibi fotoğraf çekiyorum:) Tabi her zamanki gibi sabırsız ben istediğim fotoğraflar olmayınca kudurdum, elimden gelse bütün gün hatta günlerce sürekli çekebilirim doğrusunu bulmak için ama elde değil:) Bu fotoğrafları çekerken AV modunu seçtim ve pozlamayı 1 yaptım, aslında hoş bu derinliği de tam çözmüş değilim ya bilmiyorum nasıl oldu:) Bu konuda fikir, öneri veya bilgi paylaşımı yapmak isteyen arkadaşlarım olursa şimdiden söyleyeyim pek bir dua alır benden:)) Çözme aşamasını atlatır atlatmaz daha çok paylaşımla buralardayım. Tutmayın küçük enişteyi!

Gününüz pozitif pozlama tadında geçsin efendim:))

14 yorum:

 1. Ben bu evlere bayıldım. Bunları da mı sen yaptın yoksa?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yok bu sefer hazır:) Madam coco ürünü, gerçi yapılmayacak birşey değil ama fiyatları o kadar uygundu ki uğraşmaya değmez.

   Sil
  2. Çok güzellermiş arkideş. :))

   Sil
  3. Çok teşekkür ederim arkideş:))

   Sil
 2. evlere de fotoğraflara da bayıldım! öneriye ihtiyacın olduğuna emin misin?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim:) Valla var bazen bazı ortamlar iyi bazen kötü çıkıyor, makina ile ilişki durumumuz karışık anlayacağın:)

   Sil
 3. Fotoğrafların da, kompozisyonların da harika duruyor halbuki :) Ellerine sağlık, bence makina sevmiş seni ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım kompozisyonu, herşeyi ayarlıyorum da bazıları karanlık bazıları çok aydınlık çıkıyor, onu çözmeye çabalıyorum:) Acemi şansıyla bu sefer atlattım:) Çok teşekkür ederim cesaretlendirici sözlerin için:)

   Sil
 4. Ben de evlere bayıldım. Sen yaptın sandım. Telefonla çektiklerin de çok iyiydi, şimdi alışma sürecini atlattıktan sonra kim tutar seni!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende çok sevdim, fiyatı çok komikti indirimde 5,5 yada 6 tl idi. Telefon daha rahat sanki mecburi hizmet benimki:) Çok teşekkür ederim güzel desteğin için.

   Sil
 5. Evlerde fotoğraflarda şahane bence hiç ihtiyacın yok yardıma çok net çok güzel görünüyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım çok teşekkür ederim:) Bu fotoğraflarda sorun olmadı da başka ortamlarda sıkıntı yaşadım biraz. Zamanla geçecek herhalde:) Öperim çok.

   Sil
 6. Arka fonu biraz daha fluu yapıp,evleri netliyebilirsiniz. O zaman asıl kahramanlar daha da patlar..Ellerinize emeginize sağlık

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında özellikle yakın çekinlerde yapmak istediğim o ama bir türlü olmuyor:) Makinayı av moduna alıyorum fakat odaklanacağım cismi seçmek sorun, bazılarına sordum bilmiyorlar, internette de denk gelmedim bilginiz varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum:)
   Çok teşekkürler şimdiden.

   Sil